وبلاگ

انواع اسپری بدن

انواع اسپری بدن

یکی از نکاتی که در آراستگی نیز مهم است داشتن بوی خوش است .استفاده از اسپری ها نیز در کنار عطر و ادکلن بسیار رایج است .این خوشبو کننده ها از ترکیب اسانس روغن معطر و الکل ساخته می شوند. برای جلوگیری از بوی بد در اسگری ها از ترکیبات آنتی باکتریال استفاده می کنند. همنین برای جلوگیری از تعریق از آلومینیوم استفاده میشود که این مقدار می تواند تا حدود 20 یا 30 درصد عرق بدن را کاهش می دهد. پس خوشبو کننده ها با جلوگیری از تعریق باعث میشوند بدن بوی بد نگیرد.
انواع خوشبو کننده ها
بادی اسپری
بادی اسپلش
لوسیون
روغن های خوشبو کننده
 
انواع اسپری بدن
نکاتی درباره استفاده از انواع اسپری ها
1.ایجاد حساسیت
برخی از این خوشبو کننده ها ممکن است باعث ایجاد حساسیت شوند پس اگر حساسیت دارید و یا احتمال می دهید که حساسیت داشته باشید از انواع بدون الکل آن استفاده کنید.
2.استفاده به موقع
بهترین زمان استفاده زمانی است که بدن کاملا تمیز است یعنی بعد از استحمام هرگز بعد از تعریق از خوشبو کننده ها استفاده نکنید.
3.نوع پوست
چون خوشبو کننده ها بر روی پوست های چرب ماندگاری بیشتری دارد . کسانی که دارای پوست خشک هستند بهتر است قبل از استفاده از لوسیون خوشبو کننده از لوسیون بدن استفاده کنید تا پوستتان مقداری چرب شود.
4.نقاط بدن
بهتر است اسپری را روی نقاط نبض دار بزنید .این نقاط گرم تر هستند و باعث میشوند تا علاوه بر ماندگاری بالاتر، بوی اسپری بهتر پخش شود.
5.فاصله اسپری کردن
سعی کنید بادی اسپلش یا اسپری بدن‌ را در فاصله بیست سانتی از بدن‌ روی خودتان اسپری کنید. بااین روش، محدوده بیشتری از بدن‌تان پوشش‌داده و بهتر پخش می‌شود. روش دیگر این است که بادی اسپلش یا بادی اسپری را در فضای روبه‌روی خودتان اسپری کنید و بلافاصله به سمت آن فضا بروید تا قطرات اسپری شده در هوا، به‌خوبی روی بدن‌تان بنشیند. باور نکردنی است اما با این روش، قسمت زیادی از بدن‌تان خوشبو می‌شود و بوی بادی اسپلش‌تان، ماندگاری بیشتری خواهد داشت.
 
اگر باردار هستید یا به‌کودک‌تان شیر می‌دهید، در مصرف این‌دسته از محصولات آرایشی، احتیاط کنید. توصیه بسیاری از متخصصان این است که در دوره شیردهی، از بادی اسپلش و بادی اسپری، استفاده نکنید، چرا که ممکن است باعث ایجاد حساسیت‌های پوستی در نوزاد شود.

درباره ما

شرکت بازرگانی مارال ایرانیان با داشتن چند دفتر فعال در نقاط مختلف کشور و با به کارگیری نیروی کارشناس و با تجربه توانسته تمام محصولات خود را در سراسر ایران عرضه کند . هدف این مجموعه رضایت مشتریان است که در راستای تحقق آن ،تمامی کالاهای مجموعه را برای مشتریان خود به صورت رایگان و بدون هزینه به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.

آخرین وبلاگ

تماس با ما

شماره تماس :02122691618
                 09122504913
                09398727719
                09399169872
ایمیل : info@bazarganimaraliraniyan.com
پخش فقط به صورت عمده

تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی مارال ایرانیان میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.