شوینده ها

قرص ماشین ظرفشویی فینیش

قرص ماشین ظرفشویی فینیش

قرص های کوانتوم فینیش قابلیت تمیزکنندگی، سفید کنندگی و براق کنندگی بسیار بالایی دارند و به دلیل چربی و لکه زدایی فوق العاده شان به یکی از بهترین قرص های موجود در بازار ایران تبدیل شده اند.
قرص کوانتوم فینیش دارای نمک ظرفشویی است که از رسوب آهک در ماشین ظرفشویی جلوگیری کرده و آن را جرم زدایی می کند. داشتن این ویژگی شما را در خرید و استفاده نمک ماشین ظرفشویی بی نیاز کرده و در نتیجه از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه خواهد بود.
قدرت تمیزکنندگی بسیار بالای قرص های فینیش انواع لکه ها را از روی ظروف پاک کرده و هیچ آسیبی به آن ها نمی زند و روی آن ها خط و خش نمی اندازد. همچنین به راحتی در آب حل شده و در سخت ترین آب های موجود در کشورمان نیز به خوبی عمل می کند.
قرص ماشین ظرفشویی فینیش

درباره ما

شرکت بازرگانی مارال ایرانیان با داشتن چند دفتر فعال در نقاط مختلف کشور و با به کارگیری نیروی کارشناس و با تجربه توانسته تمام محصولات خود را در سراسر ایران عرضه کند . هدف این مجموعه رضایت مشتریان است که در راستای تحقق آن ،تمامی کالاهای مجموعه را برای مشتریان خود به صورت رایگان و بدون هزینه به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.

آخرین وبلاگ

تماس با ما

شماره تماس :02122691618
                 09122504913
                09398727719
                09399169872
ایمیل : info@bazarganimaraliraniyan.com
پخش فقط به صورت عمده

تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی مارال ایرانیان میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.