بهداشتی

پکیج اسپری REXONA و شامپو ELIDOR

پکیج اسپری REXONA  و شامپو ELIDOR
اسپری رکسونا، یک اسپری ضد تعریق است که در قوطی هایی با حجم صد و پنجاه میلی لیتر در بازار موجود است. این اسپری معمولا به خاطر برند معتبرش تا چهل و هشت ساعت ماندگاری دارد و باعث خوشبو ساختن بدن شما می شود. انواع مختلفی از این اسپری در بازار وجود دارد که به دو دسته ی زنانه و مردانه تقسیم شده اند. این اسپری، روی لباس شما هیچ اثری از خود باقی نگذاشته و روی لباس هایی با رنگ خنثی لکه ایجاد نمی کند.
شامپو الیدور 600 میل قرمز محافظ رنگ مو و مراقبت مو مناسب برای موهای رنگ شده محافظت و تثبیت رنگ مو، جلوگیری از تغییر رنگ، براق كننده موی سر، پاک کنندگی و تقویت کننده، درخشش طبیعی و طراوت در موها، استحکام و زیبایی موها
 
پکیج اسپری REXONA  و شامپو ELIDOR

درباره ما

شرکت بازرگانی مارال ایرانیان با داشتن چند دفتر فعال در نقاط مختلف کشور و با به کارگیری نیروی کارشناس و با تجربه توانسته تمام محصولات خود را در سراسر ایران عرضه کند . هدف این مجموعه رضایت مشتریان است که در راستای تحقق آن ،تمامی کالاهای مجموعه را برای مشتریان خود به صورت رایگان و بدون هزینه به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.

آخرین وبلاگ

تماس با ما

شماره تماس :02122691618
                 09122504913
                09398727719
                09399169872
ایمیل : info@bazarganimaraliraniyan.com
پخش فقط به صورت عمده

تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی مارال ایرانیان میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.