بهداشتی

اسپری بدن Umbro

اسپری بدن Umbro

انواع عطرها و یا دئودورانت‌ها از جمله این محصولات هستند. در این بین محصولات ضدعرق هم جای خود را دارند و توسط افراد بسیاری مورد استفاده قرار می­گیرند. اما با وجود این همه تنوع در محصولات موجود بهترین راه برای رفع بوی بد بدن چیست؟! یکی از وسایل پر کاربرد خانم­ها و آقایان، اسپری خوشبو کننده بدن است که حتما در کیف لوازم آرایش یک خانم دیده می­شود. انواع مختلفی از اسپری­های خوشبو کننده وجود دارند که طبق سلیقه و نوع کاربرد، می­توان نوع خاصی از آن را انتخاب نمود.
این نوع از دئودورانت ها یا ضدعرق ها، به سرعت بر روی پوست خشک شده و معمولا به مدت بیشتری از بو و عرق کردن جلوگیری می­کنند؛ اما دارای قیمت بیشتری هم هستند. در تمام دنیا نیمی از فروش کل ضدعرق و دئودورانت به اسپری ها اختصاص دارد. سخت ترین آب های موجود در کشورمان نیز به خوبی عمل می کند.
اسپری بدن Umbro

درباره ما

شرکت بازرگانی مارال ایرانیان با داشتن چند دفتر فعال در نقاط مختلف کشور و با به کارگیری نیروی کارشناس و با تجربه توانسته تمام محصولات خود را در سراسر ایران عرضه کند . هدف این مجموعه رضایت مشتریان است که در راستای تحقق آن ،تمامی کالاهای مجموعه را برای مشتریان خود به صورت رایگان و بدون هزینه به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.

آخرین وبلاگ

تماس با ما

شماره تماس :02122691618
                 09122504913
                09398727719
                09399169872
ایمیل : info@bazarganimaraliraniyan.com
پخش فقط به صورت عمده

تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی مارال ایرانیان میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.